Трамвай розвиває швидкість 20м/с при силі тяги електродвигуна, яка дорівнює 1,2 кН. Напруга в

контактній мережі 600В, сила струму в двигуні 50А. Визначити ККД електродвигуна трамвая. БУДЬ ЛАСКА НАДАЙТЕ ПОВНУ ВІДПОВІДЬ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Денис.

Дано:

v=20м/с

F=1,2кН=1200Н

U=600B

I=50A

Знайти:

η-?

Fv=UIη

η=Fv/UI=1200*20/600*50=0,8=80%