З одного міста в друге, відстань між якими 120 км, виїхали одночасно два мотоциклісти. Швидкість

одного була на 4 км/год меншою за швидкість другого, тому він прибув у пункт призначення на 1 год пізніше за другого. Знайдіть швидкість кожного мотоцикліста ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Путило Катя.

Швидкість: 56 км/год та 60 км/год.

Отвечает Сандибек Аида.

Объяснение:

Скорость 1 мотоцикла = х км/ч

Скорость 2 мотоцикла = х + 4 км/ч

120/х - 120/(х + 4) = 1

120 * (х + 4) - 120 * х = х(х + 4)

120х + 480 - 120х = х² + 4х

480 = х² + 4х

-х² - 4х + 480 = 0 | * -1

х² + 4х - 480 = 0

Д = 4² - 4 * 1 * (-480) = 16 + 1920 = 1936

Д = 1936 = 44

х1 = (-4 - 44)/(2*1) = -48/2 = -24

Не подходит, так скорость не может иметь отрицательное значение

х2 = (-4 + 44)/(2*1) = 40/2 = 20

Скорость 1 мотоцикла = (х) = 20 км/ч

Скорость 2 мотоцикла = (х + 4) = 20 + 4 = 24 км/ч