Між числами -3 і 3,9 вставити такі два числа, щоб всі чотири числа утворювали зростаючу арифметичну

прогресію -0,3; 1,6 -0,7; 2,4 -0,3; 2,4 0, 7; 1, 6 СРОЧНО НУЖНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

Відповідь:

-0.7 та 1.6

Пояснення:

Маємо:

a_{1} = -3\\a_{4} = 3.9

Використаємо формулу n-го члена арифметичної прогресії:

a_{n} = a_{1} + d(n-1)

Підставимо:

3.9 = -3 + d* (4-1)

3.9 = -3 + 3d

3d = 6.9

d = 2.3

Знайдемо пропущені числа:

a_{2} = a_{1} + d = -3 + 2.3 = -0.7\\a_{3} = a_{2} + d = -0.7 + 2.3 = 1.6

Відповідь: треба вставити числа -0.7 та 1.6