При яких значеннях х числа х-3, x +1,4x +9 є послідовними членами геометричної прогресії?

100Балівв!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соломина Даша.

Ответ:

Объяснение:

x+1x−3=4x+9x+1x−3x+1​=x+14x+9​

(x+1)(x+1)=(4x+9)(x−3)(x+1)(x+1)=(4x+9)(x−3)x2+2x+1=4x2+3x−27x2+2x+1=4x2+3x−273

x2−5x−28=03x2−5x−28=0

(3x+4)(x−7)=0(3x+4)(x−7)=0

8 14, та 25 є послідовними членами геометричної прогресії.