Який з даних десяткових дробів не можна перетворити в скінченний десятковий дріб? А) 11/16; Б)

24/600; В) 5/12; Г) 18/125

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанов Кирилл.

Ответ:

В) 5/12.

Объяснение:

11/16 - 0,6875; 24/600 - 0,04; 18/125 - 0,144;

Отвечает Чуздюк Ангеліна.

Ответ:

В) 5/12

Объяснение:

11/16=0,6875; 24/600=0,04;  5/12=0,41(6);  18/125=0,144