‼️СРОЧНО. Знайти суму шести перших членів геометричної прогресії : -0,2;0,8;-3,2;12,8;...​


Ответы на вопрос

Отвечает Дакимович Артём.

Ответ:Для знаходження суми перших шести членів геометричної прогресії, потрібно використати формулу суми геометричної прогресії:

S = a * (1 - r^n) / (1 - r),

де S - сума перших n членів прогресії, a - перший член прогресії, r - знаменник прогресії, n - кількість членів, для яких обчислюється сума.

У даному випадку:

a = -0.2 (перший член прогресії),

r = 0.8 (знаменник прогресії),

n = 6 (кількість членів, для яких обчислюється сума).

Підставимо ці значення в формулу:

S = -0.2 * (1 - 0.8^6) / (1 - 0.8).

Тепер можемо обчислити суму:

S = -0.2 * (1 - 0.262144) / (1 - 0.8).

S = -0.2 * (0.737856) / (0.2).

S = -0.1475712 / 0.2.

S ≈ -0.737856.

Отже, сума перших шести членів геометричної прогресії приблизно дорівнює -0.737856.

Объяснение: