1. Із цифр 1, 2, 3, 4, 5 складено всі можливі пʼятицифрові числа без повторення цифр. Скільки серед

цих чисел таких, які починаються записом «423»? 2. Із натуральних чисел від 1 до 30 учень навмання називає одне. Яка ймовірність того, що це число непарне? Допоможіть будьласка терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксылыкова Диляра.

Відповідь:    1.  2 числа ;   2.  1/2 .

Пояснення:

    1.  Записом «423» починаються 2 числа   42315 і 42351 .

   2.   Р = m/n .   n = 30 ; непарних чисел  m = 15 , тому

         Р = 15/30 = 1/2 .