Чому дорівнює другий член геометричної прогресії (bn), якщо b1=12, q=7? (у відповідь запишіть

тільки число​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Алина.

Ответ:

зроби кращою відповідью

Объяснение:

Другий член геометричної прогресії можна знайти за формулою:

b2 = b1 * q,

де b1 - перший член прогресії, q - знаменник прогресії.

Підставляємо відомі значення:

b2 = 12 * 7 = 84.

Отже, другий член геометричної прогресії дорівнює 84