Помогите пожалуйста. Срочно нужно Самостійна робота Послідовності Варіант 1. І рівень ( по 0, 75

бала) 1. Яка з послідовностей є геометричною прогресією? а) 2; 4; 8; 16 б) 9; 7; 5; 3 в) 1; -1; 1; -1 г) 3; 5; 7; 8. 2. Яка з послідовностей є арифметичною прогресією? а) 16; 8; 4; 2 б) 6; 5; 3; 2 в) 7; 9; 11; 13 г) -1; 0; 3; 4. 3. В арифметичній прогресії а1 = 3, d = 5. Знайти а4. а) -15; б) 375; в) 15 ;г) 18. 4. У геометричній прогресії b1 = 20, b2 = 2. Знайти знаменник даної прогресії. а) 0,1; б) 18; в) -18; г) 10. ІІ рівень (по 1 балу) 1. Знайти суму 15 перших членів арифметичної прогресії 3; 7; 11. Відповідь: 2. Знайти суму нескінченої геометричної прогресії 8; 4; 2… Відповідь: 3. Знайти суму 6 перших членів геометричної прогресії, у якої b1 = 32, q = 3. Відповідь: ІІІ рівень ( по 2 бала) 1. Знайти суму 12 перших членів арифметичної прогресії, якщо а2=15, а3 = 10. 2. Знайти суму 4 перших членів геометричної прогресії, якщо b1=81, b3 = 9. 3. Між числами5 і 80 вставити три числа, щоб вони разом утворювали геометричну прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Сучков Борис.

S=12*6=9*x

x=это искомый перпендикуляр

отсюда х = 12*6/9 = 8