Помогите пожалуйста) 1.Знайти значення функції у=8-2х, якщо аргумент дорівнює 5, -3 2. Знайти

значення аргумента, якщо значення функціє у=1,5+4x дорівнює -6,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Глеб.

Объяснение:

1. y(5)=8-10=-2

y(-3)=8+6=14

2. y=-6,1. -6,1=1,5+4x

-7,6=4x

x=-7,6:4

x=-1,9