Знайдіть усі значення змінної х, при яких функція y=x²(x-3)(x+5) перетворюється на нуль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Исбулганов Нуржан.
У=0
3 (x+2\×-1)=0
3x2-x+2x-2=0
3x2+×-2=0
D=25
x=2/3
x=-1