Помогите! Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину--- 1) прямої х+у=5 і параболи

у=х во 2-7 2) кола х во 2+ у во 2=34 і гіперболи ху=15

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Георгий.

Ответ:x=8-y;y(8-y)=15;8y-y^2-15=0;-y^2+8y-15=0;D=64-60=4;y1=(-8-2)/(-2)=5;y2=(-8+2)/(-2)=3;x1=8-5=3;x2=8-3=5;Ответ: (3;5); (5:3).

Объяснение: