Обчисли значення похідної в точці х0=-1,у=х⁴-3х²+1​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Артём.

Ответ:

-1

Объяснение:

y=x⁴-3x²+1, x₀=-1

y'=4x³-3x

y'(x₀)=4·(-1)³-3·(-1)=-4+3=-1