Один з тестувальників комп'ютерної техніки витрачає на тестування одного ноутбука 60 хв, а інший -

80 хв. Яку кількість ноутбуків вони зможуть протестувати працюючи разом впродовж 5 робочих днів, працюючи 8 год щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Дмитрий.

Ответ:

70 комп"ютерів.

Объяснение:

8*5=40 (год.) становлять 5 робочих днів

Перший тестувальник за 1 годину протестує 1 комп"ютер, за 40 годин 40:1=40 комп"ютерів..

Другий тестувальник за 1 1/3 години протестує 1 комп"ютер. (80 хв=1 1/3 год.)

40:4/3=120/4=30 комп"ютерів.

Разом за 40 годин вони протестують 40+30=70 комп"ютерів.

Отвечает Антонова Даша.

Объяснение:

60 минут = 1 час

80 минут = 80/60 = 4/3 = 1 1/3 часа

1) 8 : 1 = 8 (ноутбуков) - тестирует за 1 день 1 тестировщик

2) 8 : 1 1/3 = 8 : 4/3 = 8 * 3/4 = 24/4 = 6 (ноутбуков) - тестирует за 1 день 2 тестировщик

3) 8 + 6 = 14 (ноутбуков) - тестируют за 1 день два тестировщика

4) 14 * 5 = 70 (ноутбуков) - протестируют за 5 дней два тестировщика