СРОЧНО!!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ три інженери отримали для тестування партію ноутбуків. Перший інженер

виконав тестування 4/15 від кількості ноутбуків, другий - 0.3 від цієї кількості, а третій - решти 130 ноутбуків. Скільки всього ноутбуків було протестовано ними?? подробно, с объяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

усьго х

перший протестував 4/15*х

другий протестував 0,3*x

останньому залишилось x - 4/15*х - 0,3x = 130

x - 4/15*х - 3/10*x = 130

x *30/30 - x* 8/30 - x*9/30 = 130

x *(30-8-9)/30 = 130

x *13/30 = 130

x = 130 *30 / 13 = 300 - це відповідь

перший протестував 4/15*х = 80

другий протестував 0,3*х = 90

третій протестував 130

усі разом - 300

Отвечает Абельмажинов Бекжан.

Відповідь: 300

Пояснення: фото