Відстань між двома пристанями 5 км човен проплив цю відстань і повернувся назад за 5 годин на 2 км

проти течії човен витрачає скільки часу щоб і на 4 км за течією знайти швидкість течії СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сотникова Милана.

Ответ:

0,75

Объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

y - скорость течения, км/ч.

Система уравнений:

5/(x+y) +5/(x-y)=5

2/(x-y) -4/(x+y)=0

1) 5/(x+y) +5/(x-y)=5                                         |5

1/(x+y) +1/(x-y)=1

2) 2/(x-y) -4/(x+y)=0                                          |(-2)

-1/(x-y) +2/(x+y)=0

3) 1/(x+y) +1/(x-y) -1/(x-y) +2/(x+y)=1+0

3/(x+y)=1

x+y=3

x=3-y

4) -1/(x-y) +2/(x+y)=0

-1/(3-y-y) +2/(3-y+y)=0

-1/(3-2y) +2/3=0

1/(3-2y)=2/3

3=6-4y

4y=6-3

y=3/4 ⇒ y=0,75 км/ч - скорость течения.