Тіло рухається прямолінійно за законом s t3 - 4Т2 час вимірюється в секундах шлях у метрах знайдіть

швидкість тіла в момент часу t = 5 секунд

Ответы на вопрос

Отвечает Тимощук Радомир.

Ответ:

35

Объяснение:

U(t) = S'(t)

U(t) = 3t^2 - 8t

U(5) = 3•5•5 - 8•5 = 3•25 - 40 = 75 - 40 = 35