3. Одна зі сторін трикутника дорівнює 11см, а висота, проведена до неї, - 6 см. Знайдіть площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Политаева Яся.

Ответ:

33 см²

Объяснение:

S=1/2 * a * h = 1/2 * 11 * 6 = 33 см²