Знайдіть номер члена аріфметичної прогресіі (An) якій дорівнює 33,8 a1=-2,6 d=0,56


Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:

-2,6= 8,2-0,3(n-1)

-2,6= 8,2-0,3n+0,3

0,3n= 8,2+0,3+2,6

0,3n= 11,1

n = 37

Объяснение: