Доведіть що вираз х2-14х+52 набуває додатних значень при всіх значеннях х


Ответы на вопрос

Отвечает Семакин Матвей.

Отве:

Объяснение:

Перевіримо 3 варанти: Х<0; X=0; X>0

1) Беремо любе від'ємне число. Наприклад, Х=-1. Тоді 1+14+52=67. Значення додатнє

2) Х=0. Тоді 0-0+52=52. Значення додатнє

3) Беремо любе додатнє число. Наприклад, Х=1. Тоді 1-14+52=39

Усі відповіді додатні, що і треба було довести