Знайдіть добуток коренів рівняння: х²-2х-5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Tolstoy Rustem.

Ответ:

Объяснение:

D=4-4*(-5)=24

x1=(2+√(24))/2

x2=(2-√(24))/2