При яких значеннях х має зміст виразу √4х+20


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Рината.

Ответ:

Коли х додатне або нульове

Объяснение:

Тому що кореня вiд'емних чисел (у школi) не iснуе. Але коли х додатне або нульове, вираз матиме змiст завжди

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

При значеннях x ≥ -5 або x ∈ [-5; +∞) вираз має зміст.

Объяснение:

Значення під коренем має дорівнювати або бути більше за 0, тому:

4x+20 \geq  0\\4x \geq -20\\x \geq  -5

При значеннях x ≥ -5 або x ∈ [-5; +∞) вираз має зміст.