Склади математичну модель за словесною. Сусідка розводить курей і кроликів. Скільки у сусідки курей

і скільки кроликів, якщо у них разом 66 голів і 184 лап. Обери підходящу математичну модель, позначивши число курей за \(x\,) а число кроликів за b.Срочно пліз​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Дима.

Ответ:

26 кроликів, 40 курей.

Объяснение:

Всі кролики мають 4b лап, всі кури мають 2х лап, а загальна кількість голів 66.

Маємо систему рівнянь:

х+b=66;         x=66-b

2x+4b=184

2(66-b)+4b=184;  132-2b+4b=184;  2b=52;  b=26

26 кроликів та 66-26=40 курей.