ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ УТВОРИ СИСТЕМУ ДЛЯ РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ. Із одного міста вийшли

одночасно два класи. Один клас попрямував на північ, а інший на схід. Через 4 год відстань між ними дорівнювала 24 км, причому перший клас пройшов на 2 км більше. З якою швидкістю йшов Кожен клас? Обери підходящу математичну модель, позначивши довжину шляху першого(ої) класу за x км, а другого(ої) класу за у км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:

х²+у²=24²

х=у+2

Объяснение:

Відстань між групами через 4 години буде гіпотенузою прямокутного трикутника, де катет 1=х км, катет 2=у км, при чому х=у+2.

Тому за теоремою Піфагора

х²+у²=24²

х=у+2

Це математична модель даної задачі.