Розв'язати задачу за допомогою лінійних рівнянь з двома змінними. Сусідка розводить курей і

кроликів. Скільки у неї курей і скільки кроликів, якщо у них разом 76 голів і 206 лап .???

Ответы на вопрос

Отвечает Печериця Андрей.

Ответ: 49 кур и 27 кроликов

Объяснение:

Пусть кур было х, а кроликов -у. , Тогда х+у=76, а 2х+4у=206 ( разделим на 2) или х+2у=103

Получим систему \left \{ {{x+y=76} \atop {x+2y=103}} \right. .Решим её

\left \{ {{x+y=76} \atop {x+2y=103}} \right. ,\left \{ {{x=76-y} \atop {76-y+2y=103}} \right.,\left \{ {{x=76-y} \atop {y=103-76}} \right.\left \{ {{x=76-27} \atop {y=27}} \right.,\left \{ {{x=49} \atop {y=27}} \right.

Кур было 49, кроликов-27.