Знайдіть Дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів x²+x+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

...................

Объяснение:


Отвечает Горобець Аня.

 {x}^{2}  + x + 5 = 0

Формула дискриминанта :

D =  {b}^{2}  - 4ac

В нашем случае :

a = 1 \\ b = 1 \\ c = 5

Подставим числа в нашу формулу

D =  {1}^{2}  - 4 \times 1 \times 5 = 1 - 20 =  - 19

D < 0, следовательно, у квадратного уравнения нету корней.