У пакунку лежать цукерки. Якщо роздавати їх дітям по 5 цукерок кожному, то не вистачить 3 цукерок,

а якщо роздати по 4 цукерки, то в пакунку залишиться ще 19 цукерок. Скільки цукерок міститься в пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ониярбекова Ажар.

Ответ:

внизу

Пошаговое объяснение:

5*x - 3 = 4*x + 19

5x - 4x = 19 + 3

x = 22 детей

5*22-3= 110-3=107 конфет было в пакете