У пакунку лежать мандарини. Якщо роздавати їх дітям

по 5 мандаринів кожному, то не вистачить 2 мандаринів, а якщо роздати по 4 мандарини, то в пакунку залишиться ще 16 мандаринів. Скільки мандаринів міститься в пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

(x+2)/5=(x-16)/4

(x+2)*4=(x-16)*5

4x+8=5x-80

4x-5x=-80-8

-1x=-88

x=-88/(-1)

x=88 mandarinov

(88+2)/5=18 malchikov