У пакунку лежать мандарини. Якщо роздавати їх дітям по 5 мандаринів кожному, то не вистачить 3

мандаринів, а якщо роздати по 4 мандарини, то в пакунку залишиться ще 18 мандаринів. Скільки мандаринів міститься в пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сакович Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5x-4 мандаринів на х чоловік

4x+17 мандаринки на х чоловік

-5x-4=-4x+17

-5x+4x=21

-x=21

x = -21

Так як в першому випадку не вистачало 4 мандаринки, то:

5x+4= 5*(-21)+4= -105+4=-101 (де 4 не вистачає)

Також з надлишком

4х-17= 4*(-21)-17= -84-17 = -101 (де надлишок в 17)

Тобто в пакунку міститься 101 мандарин

Відповідь: 101 мандарин