В пакунку лежали яблука, Спочатку з ньог взяли половину всіх яблук без п'яти, а потім 1/3 решти

яблук. Після цього у пакунку заллишилося 10 яблук. Скільки яблук в пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебек Дария.

((1/2)х+5)*2/3=10
(1/2)х=10*3/2-5=10
х=10*2=20

всього було 20 яблук