У пакунку лежать цукерки. Якщо роздавати їх дітям по 5 цукерок кожному, то не вистачить 3 цукерок,

а якщо роздати по 4 цукерки, то в пакунку залишиться ще 16 цукерок. Скільки цукерок міститься в пакунку? Пожайлуста напишити ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Углава Дима.

Відповідь: 92 цукерки.

Покрокове пояснення:

Нехай дітей - х.

Якщо кожній дитині роздати по 5 цукерок і 3 не вистачить, то цукерок усього 5х-3.

Якщо роздати по 4 цукерки і залишок 16, то усього цукерок 4х+16.

Рівняння:

5х-3=4х+16,

5х-4х=16+3,

х=19 (дітей).

19×4+16=92 (ц.)

Відповідь: в пакунку міститься 92 цукерки .