Тетянка вирішилаа пригостити подруг цукерками. Якщо вона дасть кожній подрузі по 7 цукерок, то в

неї залишиться 2 цукерки, а якщо по 6 цукерок, то в неї залишиться 5 цукерок. Скільки у Тетянки цукерок? A 44Б 64B 23Г 58Д 41​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Юлия.

Ответ:

В)23

Пошаговое объяснение:

используем таблицу множения получаєтся 6×3= 18+5=23

7×3=21+2=23

поетому получается 23 конфети на 3 подружки