Тетянка порахувала що якщо вона дасть своїм гостям 4 пиріжки то 3 пирішкі залишиться а якщо вона

дасть по 5 пиріжків то 3 пиріжків не вистачить Скільки гостей запросила Тетянка

Ответы на вопрос

Отвечает Броян Лёвик.
Пусть х - гости Тетянки
Уравнение: х * 4 + 3 = 5 * х - 3
                    5х - 3 = 4х + 3
                    5х - 4х = 3 + 3
                    х = 6
Ответ: 6 гостей.