Всем классом пытаемся решить: У пакунку лежать цукерки. Якщо роздавати їх дітям по 5 цукерок

кожному, то не вистачить 4 цукерок, а якщо роздати по 4 цукерки, то в пакунку залишиться ще 18 цукерок. Скільки цукерок міститься в пакунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Альбина.

x+4/5 = x-18/4

4(x+4)=5(x-18)

4x-5x=-90-16

-x=-106

x = 106

В пакете лежат 106 конфет