1.Кілограм печива дешевший від кілограма цукерок на 30 грн. За 7 кг печива заплатили стільки,

скільки за 4 кг цукерок. Скільки коштує 1 кг печива ? 1 кг цукерок? 2. Іван і Петро купили однакову кількість цукерок. Коли Іван з’їв 4 цукерки, а Петро – 12 цукерок, то в Івана залишилося у 2 рази більше цукерок, ніж у Петра. Скільки цукерок було в кожного з них спочатку? 15 балів даю

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Виктория.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.

Печиво - х-30

Цукерки - х

7 кг печива коштує стільки ж, як 4 кг цукерок

Печиво дешевше на 30 грн., тобто це різниця

Рівняння:

7(х-30)=4х

7*х-7*30=4х

7х-210=4х

7х-4х=210

3х=210

х=210:3

х=70 грн - коштує 1 кг цукерок

70-30=40 грн коштує 1 кг печива

2)

Петро  - х-12

Іван - х-4, залишилося у 2 р більше, ніж у Петра

Рівняння:

2(х-12)=х-4

2*х-2*12=х-4

2х-24=х-4

2х-х=-4+24

х=20 цукерок було в кожного з них спочатку