Яке рівняння відповідає умові задачі? Один кілограм цукерок коштує на 2 грн 20 к. більше, ніж

один кілограм печива. Скільки коштує один кілограм цукерок і печива, якщо за 4 кг цукерок і 3 кг печива заплатили 108 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Ангел Голубой.

Ответ: 4x+3(x+2,2)=108

Отвечает Кристя Никита.

Ответ:

4(х+2,2) + 3х = 108

Пошаговое объяснение:

Пусть 1 кг печенья стоит х грн, тогда 1 кг цукерок стоит х+2,2 грн

Составим уравнение:

4(х+2,2) + 3х = 108