Іванка і Петро купили однакову кількість цукерок. Коли Іванка з‘їла 4 цукерки, а Петро - 12

цукерок, то в Іванки залишилось у 2 рази більше цукерок, ніж у Петра. Скільки цукерок було у кожного з них спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

рівняння:

(х-12)×2=х-4

24х=3х

х=24÷3

х=8

8+12=20

20 цукерок було одразу