На тарілці лежали цукерки. Половину цукерок узяв Іванко, половину того, що залишилось, – Марічка,

половину того, що залишилось після Іванка і Марічки, – Олеся. На тарілці залишилось 3 цукерки. Скільки цукерок лежало на тарілці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Анастасия.
Всего конфет х. 1/2 х- Иванко,1/4х-Маричка,1/8 х-Олеся. всё складываем получается  7/8 х. потом х-7/8х=3,отсюда х=24.
Вего было 24 конфеты.
Отвечает Романовська Анюта.
3*2=6
6*2=12
12*2=24
24цукерки було на тарілці