У пакунку лежать мандарини. Якщо роздавати їх дітям по 5 мандаринів кожному, то не вистачить 4

мандаринів, а якщо роздати по 4 мандарини, то в пакунку залишиться ще 16 мандаринів. Скільки мандаринів міститься в пакунку? Відповідь: мандаринів у пакунку шт. БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Череватий Діма.

Обозначим детей за x. Мы знаем, что детям раздавали по 5 мандаринов, но не хватает 4 мандаринов, значит всего мандаринов было 5x-4. А если мы раздадим по 4 мандарина, то останется 16, а значит

5x-4=4x+16\Rightarrow  x=20

Тогда в пакете было 96 мандаринов

Отвечает Сакович Анастасия.

Відповідь: 96 мандаринів.

Покрокове пояснення:

нехай дітей х, тоді маємо

рівняння:

5х-4=4х+16,

х=16+4,

х=20 дітей.

5×20-4=96 мандаринів.