Розвʼяжіть рівняння (х+4)(х+1)=х-(х-2)(2-х)


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Кира.

(x+4)(x+1)=x-(x-2)(2-x)

Скорочуємо, помножуючи кожен член першої дужки, на кожен член другої дужки:

x^2+x+4x+4=x-(2x-x^2-4+2x)

Розкриваємо дужки, змінюючи знаки (оскільки стоїть мінус):

x^2+x+4x+4=x-2x+x^2+4-2x

Переносимо x в один бік, а числа в інший, змінюючи знаки:

x^2-x^2+x-x+4x+2x+2x=-4+4

Скорочуємо та приводимо подібні:

8x=0

x=0