Скільки коренів має рівняння х²+2х+7=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Павел.

Ответ:

0 коренів.

Объяснение:

х² + 2х + 7 = 0

Знайдемо дискримінант:

D = b² - 4ac = 2² - 4 × 1 × 7 = 4 - 28 = - 24 < 0

Оскільки D < 0, коренів немає.