Відстань від міста до селища велосипедист проїхав за 4години із швидкістю 16 км/год. Повертаючись

назад він ту саму відстань пр оїхав за 8 год. З якою швидкістю їхав велосипедист повертаючись назад.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дима.

Ответ:

8 км/год

Пошаговое объяснение:

Все виконуємо спираючись на формулу S=t•v

S=4•16=64 (км)

v'= S/t'= 64 : 8 = 8 (км/год)

Відповідь: v = 8 (км/год).