помогите пожалуйста мне на завтра. із селища А до селища В виїхав велосипедист, а через 15хв услід

за ним виїхав автомобіль (велосипедист та автомобіль рухаються з постійними швидкостями). Рівно на половині шляху від А до В автомобіль наздогнав велосипедиста. Коли автомобіль прибув до селища В, велосипедистові залишилося проїхати ще третину шляху. За який час велосипедист подолав шлях від селища А до селища В?

Ответы на вопрос

Отвечает Осина Виктория.
15 минут - 30%
x минут - 100%
x/15=100/30
x=15×100/30
x=50 минут