Знайдіть усі значення а, для яких одним з розв’язків рівняння 2(5а + 1)степень 2 х – 5(2а –

1)степень 2 у = 7 є пара чисел (2; 5)

Ответы на вопрос

Отвечает Курдов Миша.

Ответ:

a = 0,2

Объяснение:

2(5a+1)^2x-5(2a-1)^2y=7

x=2; y=5

2(5a+1)^2*2-5(2a-1)^2*5=7

2*2*(5a+1)^2-5*5(2a-1)^2=7

4(5a+1)*(5a+1)-25(2a-1)*(2a-1)=7

4(5a(5a+1)+1(5a+1))-25(2a(2a-1)-1(2a-1))=7

4(25a+5a+5a+1)-25(4a-2a-2a+1)=7

4(35a+1)-25=7

4*35a+4-25=7

140a-21=7

140a=28

a=0,2