Знайти п'ятий член геометричної прогресії (bn), якщо b1=3, q=-2Допоможіть будь ласка!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Комар Артем.

Объяснение:

b_1=3\ \ \ \ q=-2\ \ \ \ \ b_5=?\\b_n=b_1*q^{n-1}.\\b_5=3*(-2)^{5-1}=3*(-2)^4=3*16=48.

Ответ: b₅=48.