Знайти координати точки перетину графіків функцій 2х+2у=10 і 6х+2у=14


Ответы на вопрос

Отвечает Райский Кирилл.

Ответ:

(1; 4)

Объяснение:

2x+2y=10 \Rightarrow 2x+2y+4=10+4=14; \quad 6x+2y=14;

2x+2y+4=6x+2y;

2x-6x=-2y+2y-4;

-4x=-4;

x=1;

2y=10-2x \Rightarrow y=5-x \Rightarrow y=5-1=4;

Точка пересечения: (1 ; 4).