Обчисліть значення функції,заданої формулою y=5x-7 для значення аргументу,що дорівнює 4 (СРОЧНО!) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сластников Артём.

y=5x-7, x=4.

y=5*4-7=20-7=13.