Розв'яжіть рівняння х²-5=0 А. 0;5 Б. -√5; √5 В. 2,5 Г. коренів нема


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

\displaystyle x^2-5=0\\x^2=5\\x=б\sqrt{5}