Задумали деяке число, збільшили його в три рази, збільшили ще на 14 і отриманий результат поділили

на 7. Після виконання цих дій i одержали число 5. Знайдіть задумане число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Кирилл.

Ответ:

задумали число 7

Объяснение:

задумали х,

(3х+14)/7=5

3х+14=35

3х=35-14

3х=21

х=7