2. Якщо задумане число збiльшити в 2 рази, а результат зменшити на 4, то отримаємо 22. Знайти

задумане число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

13

Объяснение:

Ми робимо обернені дії.

(22+4)÷2=13

Перевіримо:

збільшимо число в 2 рази: 13×2=26

тепер зменшемо на 4: 26-4= 22

Відповідь: 13

Отвечает Алпамыс Мади.

Ответ:

вот решение

Объяснение:

на листочке